Форумы Ландшафтная архитектура Общая тема Киевский ландшафтный клуб...
Страница: 1   ... 3 4 5 6  7  8 9 10
Быстрый переход
19 октября 2011, 13:47
   13 жовтня, напередодні Покрови, відбулось засідання Київського Ландшафтного Клубу, на території центру творчості Валентини Ліпчевської. Тема зібрання "Національні традиції в ландшафтному дизайні". Всі запрошені підтримали і  прийшли в одязі чи з  елементом національного мотиву, спілкування переважно - українською. На засіданні гостем клубу, була Наталя Олексіївна Синишин - ландшафтний архітектор,член Національної Спілки Художників України. Поділилася своїми розробками ландшафтних проектів, показала фотоальбом живописних робіт  і запросила до себе на виставку . Після цього, було обговорення поїздки на Тернопільщину. Кам'янець-Подільськ, Борщів,Скала-Подільська вразили своєю гостинністю,  природньою красою та ландшафтом, ділились враженнями і демонстрували придбані на фольк-фестивалі елементи національного одягу.
 
  Оксана Олегівна запропонувала частіше зустрічатися в  такій символіці, пропозицію яку підтримали.
 
  Був настрій, хороше спілкування, представлялись поточні роботи дизайнерів і обговорювались плани.Напередодні Покрова зустріла нас як в приказках "як не снігом, так листом". На дворі холоне, але сезон не закритий,ні злякались не листопаду, ні граду, ні мінусової температури, тому ще встигаємо реалізувати  проекти до зими на ділянках наших замовників.
 
  Розмову продовжили і під час приготування національної страви "борща"у 20-ти літровому казані на відкритому вогні на подвір?ї. Скажу, що борщ який варили 20 господинь вдався надзвичайно смачним.
 
Сподіваюсь продовження буде, а наразі ділюсь фотографіями
 
З повагою
 
Оксана Кухар
Последний раз редактировалось,19 октября 2011г.     17:48


цитата

Offline


19 октября 2011, 14:39
У нас на форуме очень горячо обсуждалась такая же тема. Это было давно,но обсуждение было "горячим" и интересным. Можно ли увидеть примеры работ профессионалов , где были бы видны национальные мотивы. А каков сейчас спрос на такие работы?

цитата

Offline


19 октября 2011, 14:57


цитата

Offline


19 октября 2011, 18:33
На мою думку можна представити цей проектg[/img]

цитата

Offline


19 октября 2011, 22:34
dzvinka
  ....Сподіваюсь продовження буде, а наразі ділюсь фотографіями
 
...Оксана Кухар

Оксанка , дякую за змістовний звіт про зустріч і цікаві фото!!!
Може комусь, щось і не дуже зрозуміло, але для розуміння слід знати, що Клубу ВЖЕ 12 рік і за цей період було дуже багато засідань на самі різні теми і, на мій погляд, щоб  вони завжди були цікаві, потрібно щоб вони (зустрічі) не були ординарні і одноманітні, що це,  поки, виходить і показує Ваш, Оксанка, звіт !  


цитата

Offline


22 октября 2011, 01:28
Скажу свою думку щодо створення національного ландшафту.
  Ми не можемо говорити про один образ, чи один підбір рослин для вираження теми,адже образ національного сільського саду буде відрізнятися від  міського, східний регіональний від західного, південний від північного, сад монастирський буде відрізнятися від панського, чи саду кріпака;природній сад 9 ст., буде відрізнятися від природного 21 ст, адже якісь рослини адаптувались і розсіялись, а якісь з певних причин у середовищі саду випали,  але ж  всі сади вони є національними,бо національність власників тих чи інших садів є одна. Крім підбору рослин тему задають скульптури, малі архітектурні форми, архітектура в цілості і середовище в цілому. Тому в загальному на мою думку, підбірка даних фотографій відповідає даній темі , а чи є попит на них, мабуть так,як мінімум у готельно-ресторанного бізнесу,даний приклад : відпочинковий комплекс «Затишок»-Тернопільська обл., м.Борщів
А коли ми ведемо мову про національність, то ця тема включає в себе аспект культури, традицій, релігії, мистецтва, літератури, .........-держави, де формується певне суспільство у національність.13 жовтня, в рамках клубу відбулось засідання темою якого:"Національні традиції в ландшафтному дизайні-України". Тому, крім обговорення самої теми, нами було відтворено узагальнене побутове середовище.
Всім дуже сподобалось, пропоную підтримати ідею у Ваших колах
 
з повагою
Оксана Кухар

Последний раз редактировалось,22 октября 2011г.     01:30

Последний раз редактировалось,22 октября 2011г.     09:26


цитата

Offline


22 октября 2011, 22:49
Дуже дякую за змістовну і цікаву відповідь.

цитата

Offline


19 февраля 2012, 13:42
З деяких причин я не міг бути присутнім на декількох попередніх засіданнях  Клубу. Нажаль, ніхто з присутніх на цих засіданнях не взяв на себе сміливість  розповісти  про засідання  в цій темі.
На останньому засіданні, яке відбулося 15 лютого 2012 я зміг бути присутнім і з задоволенням розповідаю про нього.
Цього разу на засіданні були розглянуті  3 питання:
 
1. Системний підхід до боротьби з шкідниками і хворобами  плодового саду
2. Особливості ландшафтного проектування на ділянкам з значним перепадом висот
3. Організаційні питання (планування подорожей на  весняно- літній період).
 
Доповідач по першому питанню, член нашого клубу Олена Григоришина,  ДУЖЕ ґрунтовно  підготувалась до доповіді. Особлива цінність її матеріалів була в тому, що все, про що вона розповідала було результатом її багаторічного практичного досвіду.
Для КОЖНОЇ  плодової культури підібрані оптимальні терміни проведення хімічних обробок, їх черговість та рекомендовані препарати для кожного терміну. Цей увесь  матеріал зведений,  в зрозумілі для кожного,  таблиці, які Олена люб’язно  надала всім присутнім.
Доповідачеві довелось відповідати на багато запитань, але жодне , якщо було по темі, не залишилось без відповіді Олени. До  того ж Олена надає консультації з виїздом на місце.
Про особливості  ландшафтного проектування на ділянкам з значним перепадом висот ґрунтовну доповідь зробила незмінний президент Клубу, відомий ландшафтний архітектор  – Оксана Джунь.
В  минулому році саме таку ділянку вона зробила „під ключ”. На  досить не великій ділянці, 20 соток, перепад висот склав біля 8 метрів. Оксана розповіла які самі проблеми довелося вирішувати, це насамперед водовідвід, розрахунок та картограма земляних робіт, розрахунок  підпірних стінок, раціональне використання  „зайвого” ґрунту, технологія закладання газону, організація поливу та багато іншого.
Присутні, ознайомившись з ілюстративним матеріалом, могли впевнитись , що О.Джунь відмінно вирішила всі проблеми. Замовник отримав красиву та досконало організовану ділянку, на якій дуже доцільно розташовано багато функціональних елементів ландшафту. На садибі органічно розмістилися: басейн, дитячий майданчик, гірка для санчат, доріжка для дитячих вело-  і авто- машин, цікава гончарна майстерня ,  альпінарій з чудовим струмком та водоспадами  та багато чого іншого.
  P.S.  Нажаль, як це часто буває ,  на розміщення фото об’єкта  замовник не дає дозволу.
 
Стосовно майбутніх подорожей пропозицій було, як завжди, дуже багато. Клуб попросив основного організатора подорожей, Зою Полякову,  відпрацювати  всі пропозиції, і вже наступного засідання більш предметно визначитися з ними.
Крім планових питань порядку денного були й інші – ознайомлення з майбутніми виставками та цікавими подіями в царині ландшафтного дизайну, розповідь про новинки   літератури, та книги минулих років, варті уваги.
Оксана Кухар  не тільки  розповіла про книги : Тетяни  Койсман  "Цветники" (рос) та Вікторії Тарас” Монастирські сади Галичини”,  але й зобов’язалась  організувати їх придбання для всіх бажаючих членів Клубу.
В цілому засідання було настільки  інформаційно насиченим, що для традиційного чаю, вже майже не залишилося часу.
Голова правління ландшафтного клубу Петро Рековець

Декілька фото із засідання:
 
1. Доповідь робить О. Григоришина
 

 
2. На засідання прийшло досить багато людей
 

 


цитата

Offline


20 февраля 2012, 13:57
"Оксана Кухар  не тільки  розповіла про книги :  Вікторії Тарас” Монастирські сади Галичини”,  але й зобов’язалась  організувати їх придбання для всіх бажаючих членів Клубу."
Михалыч, я не член Клуба, но ОЧЕНЬ хотела бы приобрести эту книгу.Надеюсь это возможно как-то организовать?
Последний раз редактировалось,20 февраля 2012г.     13:58


цитата

Offline


20 февраля 2012, 15:57
monik
"Оксана Кухар  не тільки  розповіла про книги :  Вікторії Тарас” Монастирські сади Галичини”,  але й зобов’язалась  організувати їх придбання для всіх бажаючих членів Клубу."
Михалыч, я не член Клуба, но ОЧЕНЬ хотела бы приобрести эту книгу.Надеюсь это возможно как-то организовать?
Последний раз редактировалось,20 февраля 2012г.     13:58

Ответил в "личку"!


цитата

Offline


12 марта 2012, 16:09
Хочу нагадати, що можна придбати в клубі книгу Оксани Олегівни Джунь " Моя квітуча Україна",
Петра Рековця "Гороскоп друидов",
польські російськомовні каталоги спілки виробників "Багаторічники" і "Декоративні рослини".


цитата

Offline


13 марта 2012, 17:57
Михалыч
monik
"Оксана Кухар  не тільки  розповіла про книги :  Вікторії Тарас” Монастирські сади Галичини”,  але й зобов’язалась  організувати їх придбання для всіх бажаючих членів Клубу."
Михалыч, я не член Клуба, но ОЧЕНЬ хотела бы приобрести эту книгу.Надеюсь это возможно как-то организовать?
Последний раз редактировалось,20 февраля 2012г.     13:58

Ответил в "личку"!

Сегодня забрала книгу и хочу еще раз поблагодарить Михалыча за содействие в ее приобритении. Михалыч , держите нас в курсе событий и в будущем Well


цитата

Offline


05 апреля 2012, 19:04
dzvinka
Хочу нагадати, що можна придбати в клубі книгу Оксани Олегівни Джунь " Моя квітуча Україна",
Петра Рековця "Гороскоп друидов"

Нужно уточнить. Конечно, никто кроме друидов такой гороскоп написать не могVery we!
Я написал книгу " Посади СВОЕ дерево. Все о РАСТЕНИЯХ гороскопа друидов"
При этом, действительно, текст  самого  гороскопа в книге присутствует.
Сейчас книга реализуется в СЦ "Ваш сад", как в Киеве , так и в Одессе.
 
Уникальная книга  Оксани Джунь " Моя квітуча Україна" это детальный рассказ и красивые фото  о 5 -ти выставках цветов в Киеве, автором идей который и была автор книги.


цитата

Offline


09 апреля 2012, 00:06
Члены Киевского ландшафтного клуба приняли участие в ландшафтной выставке , семинаре,  а также в конкурсе ландшафтного дизайна «СМАК ДИЗАЙНА. ETNO STYLE», которые  проходили в рамках архитектурно-строительной выставки InterBudExpo с 27 по 30 марта в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» (г. Киев, ул. Салютная, 2-б).
 
По оценкам жюри в номинации «Лучший СМАК дизайна» победили дизайнеры Валентина Липчевская, Юлия Яворская с инсталляцией «Тунисский дворик»( оба автора – члены киевского ландшафтного клуба»)
 

 
Еще одна участница , член Клуба, Ольга Чаус за работу «Шепот саванны»  отмечена специальным призом (сувенирные гвозди, покрытые золотом 24 карата) от партнера конкурса компании ТАНТЬЕМА в номинации «Гвоздь программы» .
Стоит отметить, что  и визуальную стилистику галереи разработала также   Ольга Чаус.

 
От имени Клуба искренне поздравляю победителей!!!
 

 
На семинаре с докладом  « Благоустрій та озеленення міських парків та приватних садиб  в сучасних умовах»  выступила президент клуба Оксана Джунь.
 
Председатель правления Клуба Петр Рековец кратко рассказал об Интернет  ресурсах по ландшафтному дизайну, отметил при этом, что на сегодня наиболее посещаемым  специализированным Интернет  ресурсом остается портал «Ваш сад».

 
Приятно было отметить большое количество молодежи на семинаре.

 
P.S. Благодаря члена Клуба Оксану Кухарь за предсталенные фото.
Последний раз редактировалось,09 апреля 2012г.     10:44

Последний раз редактировалось,09 апреля 2012г.     23:21


цитата

Offline


28 августа 2012, 22:16
Киевский ландшафтный клуб, уже по традиции,  ( см. ЗДЕСЬ  http://www.vashsad.ua/forum/posts/2554/2/#post34 )  проводить свое заседание на территории ландшафтного парка на Печерске  (Киев) на кануне открытия  городской выставке цветов. Для этого есть ряд причин :
 
-  можно посмотреть выставку непосредственно перед окончанием высадки композиций и поговорить с авторами и исполнителями творений
 
- обсудить все плюсы и минусы каждой композиции
 
- и, не маловажно, отметить в неформальной обстановке  официальный день создание Клуба ( юридическая регистрация Клуба , как общественной организации – 9 августа)
 
- и просто, как приятная встреча после летних отпусков (летом собрать Клуб, практически, не реально)
 
Как всегда,  и на этот раз все получилось – было доброжелательное обсуждения композиций и выставки в целом;  интересные рассказы о том, кому  что удалось сделать за лето; обсудить планы на будущее.
Несколько фото  с этой  встречи:
 
  
 

 
Работа члена Клуба Довженко Людмилы ( Соломенский район)
 


цитата

Offline


09 ноября 2012, 16:46
В конце октября состоялось очередное заседание Клуба.
В официальной части заседания было 2 вопроса:
1. Реконструкция «Летнего сада»  (г.Санкт –Петербург)
2. Опыт устройства альпинариев (скалок) в Чехии
Докладчики  - члены Клуба. По первому вопросу выступила Витовцева С, по второму -  Рековец П. Оба доклада сопровождались богатым иллюстративным материалом   и вызвали большой интерес  аудитории.
Кроме этого все члены Клуба поделились своими впечатлениями о прошедшем лете. Как оказалось , практически , во всех есть интересный материал для будущих встреч. Это и выполненные ландшафтные работы,  и материалы с ландшафтных выставок, и впечатления от  интересных путешествий.


цитата

Offline


10 ноября 2012, 13:53
Интересно бы попасть к Вам,каким образом это возможно? Сам я не с Киева, но приехать могу.
 
Вся Офисная мебель Киев под заказ!

Последний раз редактировалось,07 июня 2013г.     15:35

Последний раз редактировалось,18 апреля 2015г.     18:40


цитата

Offline


12 ноября 2012, 14:48
У меня более прогресивное  предложение: Пускай Ландшафтный клуб создаст что-то наподобие "дочерного предприятия" или "второго состава" - Киевский ландшафтный клуб -любители.Что бы "простые" люди так же могли бы собираться на встречи для обсуждения или просто для общения, или обмена растениями. А специалисты могли бы проводить мастер -классы и читать лекции. Я думаю, что желающие найдутся и в первую очередь среди форумчан "Ваш сад".Рассмотрите это предложение.

цитата

Offline


12 ноября 2012, 20:13
ROstSlav
Интересно бы попасть к Вам,каким образом это возможно? Сам я не с Киева, но приехать могу.

Членом Клуба может стать каждый, кто  согласен с Уставов,  чтит Статус Клуба и имеет рекомендации 2-х действительных членов Клуба. Ну,и естественно ,точно уверен,что ему ЭТО нужно.
В конкретном случае,уважаемый ROstSlav,свяжитесь со мною через "личку" и я Вам расскажу более детально.


цитата

Offline


16 ноября 2012, 20:09
monik
У меня более прогресивное  предложение: Пускай Ландшафтный клуб создаст что-то наподобие "дочерного предприятия" или "второго состава" - Киевский ландшафтный клуб -любители.Что бы "простые" люди так же могли бы собираться на встречи для обсуждения или просто для общения, или обмена растениями. А специалисты могли бы проводить мастер -классы и читать лекции. Я думаю, что желающие найдутся и в первую очередь среди форумчан "Ваш сад".Рассмотрите это предложение.

Действительно предложение и дельное и реальное!
НО .... в Вашем сообщении есть не очень "дельная" фраза - "Пускай Ландшафтный клуб создаст ...."
Общественных организаций чем больше тем лучше- именно благодаря им и формируется "громадянське суспільство".
Нет необходимости от кого -то,что ждать.
Я знаю многие клубы которые созданы именно благодаря различным форумам, "киевский сад" - например.
Так вот , monik,Вам и "карты в руки" .
А на мастер- классы, а  любое заседание Клуба,практически,таковым и является  и сейчас может прийти любой желающий, предварительно согласовав это с руководством Клуба.


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1   ... 3 4 5 6  7  8 9 10

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 4, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76236, Пользователи: 18996
Приветствуем нового пользователя, pavelkowalew
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Нині більшість рослин Ви можете придбати із ЗНАЧНОЮ
Літо, знижки та море квітів у Садових центрах ВАШ САД!
"Дендрологічна загадка на вихідні"
Гарний варіант!Просто, лаконічно і , головне, безпечно.
Корисна інформація для любителів ОРХІДЕЙ: