Форумы Все о комнатных растениях и цветах Общая тема Интересное из мира растений...
Страница: 1 2 3 4 5  6 
Быстрый переход
30 марта 2023, 00:39
Гарне інформативне фото про користь кімнатних рослин
 


цитата

Offline


14 мая 2023, 11:09
Їстівні квіти - прекрасний спосіб прикрасити їжу... салати, торти, печиво, напої.
 


цитата

Offline


11 ноября 2023, 11:56
Корисна інформація із світу КІМНАТНИХ РОСЛИН:
 
Зелені куточки здоров'я в оселі
 
Досвідчені квітникарі знають, наскільки кімнатні рослини корисні для здоров'я та гарного життєвого тонусу. З настанням зими саме вони піднімають настрій, допомагають зберігати чистоту повітря та створюють у будинку центр тяжіння всієї родини.
 
Кімнатні рослини не тільки підтримують у зимовий час наш зв'язок з природою, вони приносять красу та гармонію в закриті приміщення, створюючи особливий цілющий мікроклімат, що особливо важливо в період інфекційних захворювань та зниженого імунітету.
 
Створити в будинку затишний зелений простір, де можна відпочити і набратися сил, поринути в розслаблений стан і отримати порцію цілющого кисню зовсім нескладно.
 
У Садових центрах ВАШ САД Ви знайдете безліч красивих та корисних рослин, які дозволять облаштувати вдома справжній оазис! А як це зробити? Ідеї зелених куточків здоров'я у домі – для Вас!
 

 

 

 
Більше фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=725319386290798&set=pcb.725319836290753


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1 2 3 4 5  6 

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 1, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75732, Пользователи: 18962
Приветствуем нового пользователя, kabip68591
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
В новому надходження рослин, крім іншого, дуже гарний
В ранньовесняний період в садові центри постійне
Велике надходження нової колекції садових рослин в
В звязу з тим , що почастішали намагання в цій темі
Красиві фото у фотопідбірці  від компанії ВАШ САД