Форумы Актуальные темы сезона Экология: проблемы и пути решения. Экология: новости, факты, события....
Страница: 1 2 3 4  5  6 7 8
Быстрый переход
20 января 2020, 17:11
Литва - один із лідерів переробки сміття у світі.
 
Скоро там планують і назовсім відмовитися від пластикових "кульків" у побуті.
 
Про те, як це робиться дивіться відео за посиланням:
 
https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/videos/187999945678495/


цитата

Offline


21 марта 2020, 16:22
З 1971 року під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства було ухвалено 21 березня відзначати Міжнародний день лісів
 
Ліси безцінні: вони виробляють кисень, як фільтри очищують забруднене повітря, регулюють кругообіг води, знижують рівень шуму, поглинають пил та гази, захищають ґрунт від ерозії і регулюють температуру, відіграють ключову роль у боротьбі зі зміною клімату, вони також є будинком та джерелом засобів до існування для тварин і людей....
 


цитата

Offline


01 апреля 2020, 11:59
Вітаємо!
 


цитата

Offline


11 апреля 2020, 20:19
В УкраЇні в багатьох місцях горять ліси, луги і, навіть, рослинність боліт та заплав. Це не просто погано, а ДУЖЕ небезпечно. Особливо багато пожеж починаючи з 4 по 11 квітня. Гірше всього,   горить багато лісу в Чорнобильський зоні,дим вже "достає" столиці.
Основна причина загорання -  підпали, хтось підпалює траву із -за пустощів, хтось спеціально.
Основна мета цього повідомлення - застерегти людей від цього : сам нічого не пали і зупиняй інших!!!
 
Ліс горить години, росте 100 років!
  


цитата

Offline


18 апреля 2020, 17:10
Вітає департамент екологіЇ
 
З ДНЕМ ДОВКІЛЛЯ!
 
Вже традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля, головна мета якого - підвищення рівня свідомості людей в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього природного середовища.
 
Щороку стан довкілля погіршується і просто замислюватись над тим, як цьому запобігти, вже немає часу. Потрібно переходити до рішучих дій.
 
Для того, щоб виправити ситуацію, яка склалася протягом багатьох років, треба прикласти чимало зусиль. І, перш за все, треба усвідомити, що піклування про довкілля - це не тільки суспільна задача, але й особиста відповідальність КОЖНОГО!
 
В цих умовах надважливою є щоденна робота людей, які обрали охорону навколишнього природного середовища справою свого життя, які працюють задля збереження довкілля та примноження природних багатств нашого регіону, нашої країни. Тож, зі святом вас, колеги!
 
В цей весняний день бажаємо всім наснаги та єдності у добрих справах, міцного здоров'я, процвітання та добробуту, мирного неба та чистого довкілля!

 цитата

Offline


21 апреля 2020, 10:50
Михалыч
В УкраЇні в багатьох місцях горять ліси, луги і, навіть, рослинність боліт та заплав. Це не просто погано, а ДУЖЕ небезпечно. Особливо багато пожеж починаючи з 4 по 11 квітня. Гірше всього,   горить багато лісу в Чорнобильський зоні,дим вже "достає" столиці.
Основна причина загорання -  підпали, хтось підпалює траву із -за пустощів, хтось спеціально.
Основна мета цього повідомлення - застерегти людей від цього : сам нічого не пали і зупиняй інших!!!
 
Ліс горить години, росте 100 років!  

А рішення просте:
 

 


цитата

Offline


22 апреля 2020, 12:45
Сьогодні, 22 квітня, відзначається Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day).
 
Свято було засновано на 63-й сесії Генасамблеї ООН у 2009 році (резолюцією № A/RES/63/278, співавторами якої виступили понад 50 держав-членів ООН). Цікаво що проголошення в резолюції цього Міжнародного дня є визнанням того, що Земля і її екосистеми є нашою домівкою, забезпечують людству життя! Ми всі - в одному човні!
Також у резолюції наголошується, що термін «Мати-Земля» загальноприйнятий у багатьох країнах.
Важливо, що в 2016 році святкування Дня Землі співпало з підписанням Паризької угоди по клімату, яка була прийнята 196 сторонами Рамкової конвенції ООН про зміну клімату 12 грудня 2015 року в Парижі. В рамках цієї угоди країни домовилися спільними зусиллями обмежити зростання глобальної середньої температури до показника менше 2 градусів, а з урахуванням серйозних наслідків, прагнути до показника 1,5 градуси...
Глобальні негативні зміни клімату, які відбулися через діяльність людини, і негативні наслідк,и ми бачимо вже, на жаль, зараз. Але в нас ще є шанс зберегти здоров*я планети, життя наше і майбутніх поколінь.
І це можливо.
І це просто!
І це по силам кожному: посадити дерево та доглядати за ним, прибирати за собою сміття, не використовувати пластик, хімікати, економити енергію, воду, тощо. Збережем планету разом!
 


цитата

Offline


22 мая 2020, 12:08
22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття.

Щороку 22 травня людство відзначає Міжнарордний день збереження біологічного різноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2000 році на 55 сесії.
 
Головне завдання Міжнародного дня біорізноманіття – привернути увагу громадськості до проблеми безповоротного зникнення на землі багатьох представників флори та фауни.
 


цитата

Offline


05 июня 2020, 11:21
5 червня - Всесвітный  день охорони навколишнього середовища
 

 


цитата

Offline


07 июля 2020, 10:43
7 липня - День працівників природно-заповідноі справи.
 
Вітаємо причетних до заповідноЇ справи із святом !!!

 


цитата

Offline


07 сентября 2020, 14:13
7 вересня 2020 року світ вперше відзначає екологічне свято – Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба.
Його встановлено Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 19 грудня 2019 року. Дата покликана звернути увагу на проблему збереження навколишнього середовища.
 цитата

Offline


20 сентября 2020, 14:44
Экология прежде всего:
 
Funanhe Living Water Park, Chengdu, Sichuan, China
 
Парк живой воды, расположенный в городе Чэнду провинции Сычуань в Китае, считается первым в мире садом экологического образования. Основанный весной 1997 г., парк расположен напротив телебашни Сычуань, вдоль реки Фунан со свежей проточной водой. В этом красивом парке царит расслабляющая и тихая атмосфера юго-западного Китая, где посетители могут прогуляться и даже устроить пикник.
 
В этом удивительном саду с зелёными лужайками, красивыми цветами, травой и водяными колёсами, создающими особую атмосферу, легко вернуться в прежние времена, здесь обитает множество мелких птиц, рыб и разноцветных растений в прудах.
 
В рамках экологической тематики в парке установлены несколько устройств для очистки воды, таких как факультативный резервуар, анаэробный пруд, грядка для растений, а также инновационные экологические инфраструктуры.
 
Сочетание новых знаний, развлечений и заботы об окружающей среде во время посещения Living Water Park позволяет ощутить силу и красоту природы в этом живописном уголке Китая.
 

 

 

 

Больше фото этого парка смотрите на странице ВАШ САД в фейсбук ЗДЕСЬ:
 
https://www.facebook.com/vashsad/photos/pcb.3601702496521153/3601701069854629
 цитата

Offline


23 сентября 2020, 12:04
У Києві в ботанічному саду імені Гришка вперше пройде екофестиваль "Earthmate", над створенням якого працювали куратори Kyiv Art Week, Brave! Factory і Гогольfest.
 
Захід відбудеться з 25 по 27 вересня.
 
На три дні ботсад збере разом екологічних візіонерів, музикантів, художників, архітекторів і дослідників.


цитата

Offline


12 октября 2020, 20:50
Шановні учасники форуму  порталу ВАШ САД , а ВИ плануєте взяти участь в своєму місті чи селі в цій  корисній  АКЦІЇ, яка  пройде в ці вихідні в УкраЇни:

 


цитата

Offline


25 октября 2020, 11:23
Михалыч

 

Із звіту організаторів акціЇ  - 17 жовтня висаджено всього більше 1,8 млн. дерев та кущів.
Це добре, але ... боюсь що ніхто і ніколи правдиво НЕ напише скільки із цієї кількості приживеться ( залишаться росте до НАСТУПНОЇ осені)


цитата

Offline


07 ноября 2020, 23:27
Гарна ідея ( цитата із статті) : "...Спершу за кожну вкинуту пляшку автомат видавав 50 грам корму( для тварин) , але через великий попит порцію зменшили до 20 грам..."

 

 
Детально в статті ТУТ:

https://hmarochos.kiev.ua/2020/11/03/za-dev-yat-dniv-avtomat-yakyj-minyaye-plastykovi-plyashky-na-korm-dlya-tvaryn-zibrav-68-kilogramiv-plastyku/?fbclid=IwAR2zWmrWy2AnItgwh-oj8PO9UhXGfHZN9RYeS5DVorDT2AiGAQaLtF21YWE
 цитата

Offline


22 ноября 2020, 13:00
Із сторінки фейсбук:
 
Кожен є відповідальним за своє сміття
 


цитата

Offline


11 января 2021, 11:52
Гарні слова !
 


цитата

Offline


02 февраля 2021, 10:03
Сьогодні, 2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь.
 


цитата

Offline


03 февраля 2021, 21:28
Із стрічки новин на фейсбук:
 
Японія є однією з найчистіших країн у світі, хоча тільки починає відмовлятись від одноразових пакетів. У ній фактично відсутні звичні для нас сміттєві полігони, хоча відсоток відходів, які йдуть на переробку, набагато нижчий, ніж у Європі - лише близько 18%. Однак, в цілому, Японія утилізує 90% сміття.

В чому ж секрет?

У ефективних сміттєпереробних заводах! В країні використовують новітню технологію плазмової газифікації. Відходи потрапляють у потік розпеченої плазми, температура якої сягає 1200?С и вище! І ніяких шкідливих викидів, токсинів чи смороду. Від 30 тонн сміття залишається  6 тонн попелу, який… ні, не викидають, а відправляють на виробництво будівельних матеріалів.
 
Самі ж заводи - частина інфраструктури міст. Вони оточені парками, на них водять екскурсії і проводять лекції для школярів. А завод у Осаці - взагалі є витвором відомого художника, на підприємстві також діє галерея. При іншому заводі працює реабілітаційний центр.
А ще такі заводи генерують теплову енергію, яка використовується в місті.
Чи хотіли б ви, щоб у вашому місті з'явився сміттєпереробний завод, як в Японії?
 
Матеріал: National Geographic

 

 


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1 2 3 4  5  6 7 8

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 8, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76236, Пользователи: 18996
Приветствуем нового пользователя, pavelkowalew
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Нині більшість рослин Ви можете придбати із ЗНАЧНОЮ
Літо, знижки та море квітів у Садових центрах ВАШ САД!
"Дендрологічна загадка на вихідні"
Гарний варіант!Просто, лаконічно і , головне, безпечно.
Корисна інформація для любителів ОРХІДЕЙ: