Форумы Ландшафтная архитектура Ландшафт своими руками Контейнерное озеленение...
Страница: 1  2 
Быстрый переход
19 августа 2022, 21:29
Михалыч
Контейнерне озеленення з рослинами від  садового центру ВАШ САД.
 
Декор саду в очікуванні осені
 

Гарні ідеї!


цитата

Offline


10 сентября 2022, 20:35
Хризантеми - гарний материал для оформления осіннього саду . Крім іншого,  Їх можна посадити в кадки та вазони.

 


цитата

Offline


19 сентября 2022, 00:10
Досить гарно оформлений стенд на виставці із допомогою КОНТЕЙНЕРНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ
 


цитата

Offline


26 сентября 2022, 00:15
В осінній період контейнерне озеленнення з метою декору - гарний і ефектний спосіб!
 


цитата

Offline


21 октября 2022, 00:20
Ось як гарно можно оформити місце відпочинку із застосуванням КОНТЕЙНЕРНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ:
 


цитата

Offline


25 марта 2023, 00:07
Із стрічки новин у фейсбук:
 
Контейнерне садівництво.
                                
У чому переваги контейнерного саду, та як створити його власноруч — 6 порад від експертів.
 
Створення контейнерного саду — сьогодні один із найпопулярніших і цікавих напрямків у ландшафтному дизайні. На нашому ринку він поки не сильно розвинений, але є вельми перспективним.
 
На ділянках зазвичай залишається досить багато невикористаного місця (мощення, ступені, настили, тераси і т.п.), які ми цілком можемо перетворити в затишні куточки.
У контейнерного озеленення в саду безліч плюсів. Судіть самі.
За допомогою контейнерних композицій можна щоразу створювати новий сад. Тут ми можемо постійно експериментувати з рослинами, з кольором, з вибором місця в саду.
Завдяки своїй мобільності, рослини в контейнерах незамінні в озелененні ділянок. Діжкові рослини можуть буквально "кочувати" по вашому саду, залежно від ваших сьогоднішніх уявлень про його вигляд.
 
Ваші улюблені композиції з використанням деяких примхливих багаторічників (а також однорічників) в осінньо-зимовий період не пропадуть, а прекрасно будуть почуватися в будинку.  
 
                                                                              
  Перше, що ми повинні продумати — це місце для майбутньої композиції. Звичайно, ми її повинні бачити, інакше навіщо її створювати. При цьому композиція не повинна заважати пересуванню по саду. Дуже важливо, щоб вона була доступна для подальшого обслуговування — рослини необхідно поливати, підгодовувати, обрізати відцвілі суцвіття. Зверніть увагу на освітленість обраного місця, від цього буде залежати графік поливу рослин.
 
Друге — вибір ємностей. Це важливий етап створення контейнерних садків. При виборі діжок, кашпо, контейнерів звертайте увагу на стилістичне рішення вашої ділянки, колірну гамму саду.
Слід звернути увагу на матеріали, з яких зроблені горщики і діжки. Вибір великий: кераміка, пластмаса, дерево, бетон, метал, скло, натуральний камінь. Потрібно відзначити, що керамічні та пластмасові горщики в зимовий період краще прибирати в приміщення. Металеві ж контейнери в період спеки можуть сильно нагріватися, тому їх частіше використовують як декоративний елемент, а всередину поміщають інші горщики, в які і висаджуються рослини.
При створенні контейнерного саду ми повинні підбирати такі ємності, щоб в них було достатньо місця для рослин і ґрунту. А ще потрібно враховувати, яких розмірів досягне рослина в дорослому стані і в яких умовах зростання воно потребує.
Наприклад, високо зростаючі рослини логічно потребують широкої основі для балансу. А якщо рослина любить "розповзатися", їй потрібен для цього горизонтальний простір. Чагарникам потрібно більше місця для кореневої системи, ніж для літників і т. п.
 
    Третє — вибір рослин. Які рослини ви розмістите в діжках, залежить тільки від вашого бажання. Тут головне — знати міру. Багатьом хочеться висадити відразу якомога більше різних рослин, але не варто поспішати.
Ми звикли, що в контейнерах висаджуються в основному однорічники. Так, це красиво, яскраво, у більшості з них тривале цвітіння. Однак радимо звернути увагу і на багаторічники теж. Вони дуже різноманітні, досить довго можуть рости в одному контейнері. Хости, бруннери, гейхери, різні злаки — посадіть їх у діжки, горщики або кашпо. Спробуйте поглянути на свій сад по-новому!
 
Четверте — підготовка ґрунту. Ґрунт для посадки підбираємо індивідуально для кожної рослини. Можна додати в нього комплексні добрива і перліт, який підвищує рихлість і пористість ґрунту, запобігає злежуванню та ущільненню ґрунту.
Під час росту коренева система заповнює горщик, і ґрунт буде пересихати швидше. Тому під час посадки слід пам'ятати, що у рослини в контейнері має бути запасний простір для зростаючих коренів.
 
П'яте — дренаж. Обов'язкова умова створення здорового контейнерного саду — формування хорошого дренажу. Крім основної своєї місії, дренаж обтяжить контейнер і додасть йому стійкості.
Для цієї мети можна використовувати гравій, керамзит, осколки кераміки. Оптимальна товщина дренажного шару — 5-7 см. Не слід його робити більшим, тому що недолік вологи дуже швидко може вбити рослини, адже в діжках вони не можуть добувати вологу з глибин ґрунту, як роблять це на грядках.
 
Шосте — полив. Перевіряйте необхідність поливу свого контейнерного садка щодня. Якщо ваші ємності з рослинами знаходяться на сонячному місці, то поливати їх необхідно частіше.
 
Порада: бажано на етапі підготовки ґрунту для посадки додати в нього гідрогель. При поливі він поглинатиме велику кількість вологи, яку потім поступово буде віддавати рослинам, що дозволить вам збільшити час між поливами.
Також рослини в горщиках необхідно регулярно підгодовувати, адже обсяг поживних речовин у ємності обмежений. Підживлення можуть бути кореневими і позакореневими. Бажано їх проводити один раз у два тижні. В принципі, добрива можуть бути будь-якими, але краще надавати перевагу рідким комплексним складам із мікроелементами.
 
    Восени контейнерні посадки слід підготувати до зимівлі. Керамічні та пластмасові горщики краще прибрати у приміщення, щоб уникнути поломки і деформації самого контейнера. Вкладиші з рослинами на цей час можна поставити в господарське приміщення. Якщо ви вирішили залишити їх на вулиці, то бажано поставити їх у квітник на землю і чим-небудь прикрити — ялиновим гіллям, соломою, сухим листям і т. д.
 
                                    


цитата

Offline


10 апреля 2023, 10:57
Весняне контейнерне озеленення
Фото із сторінки в твітер
 


цитата

Offline


02 июня 2023, 16:12
Коли малі площі саду - контейнерне озеленення гарний вихід.
 
Мобільний сад у вазонах
 
Власники приватних будинків і територій, де принцип чистоти і свободи простору ставиться в основу, давно оцінили переваги мобільних садів у декоративних кашпо. Такий сад надає унікальні можливості для регулярної зміни декорацій та озеленення практично будь-яких місць: залежно від стильового рішення території ділянки зовнішній вигляд та форма вазонів можуть бути різними, а наповнення їх рослинами залежить від особистих уподобань господарів та поточного сезону.
 
Спробуйте стати автором власного саду-трансформера! У вазонах чудово живуть не лише кімнатні рослини: літні квіти, трави, всілякі листяні чагарники, хвойні та декоративно-листяні рослини з колекції ВАШ САД і величезний вибір вазонів у Садових центрах ВАШ САД створюють чудову симфонію кольору та форми, наповнюючи простір особливою красою!
 
Цікаві ідеї мобільних садів – для Вас!
 

 

 

 

Більше   фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД на фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo/?fbid=631824962306908&set=pcb.631833715639366
 


цитата

Offline


03 июня 2023, 23:03
Готові композиції від СЦ ВАШ САД:
 
Квіткове літо з Садовим центром ВАШ САД!
 
Ми приготували для вас найкрасивіші квіткові композиції, щоб літо було яскравим, позитивним та надзвичайним! Наші фахівці поєднують найкращі садові та кімнатні рослини в барвисті ансамблі для прикраси будинків, терас, балконів, літніх майданчиків та веранд, місць для відпочинку та офісних приміщень! Консультуємо з догляду, підбираємо
рослини та висаджуємо у вазони необхідної форми з новітніх колекцій сезону!
 
Запрошуємо всіх у Садові центри ВАШ САД у яскравий світ квіткових композицій, кожен день колекція поповнюється новинками! Працюємо щодня з 9.00 до 19.00 без вихідних!
 

Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 
Більше   фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД на фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=632414085581329&set=pcb.632414662247938


цитата

Offline


05 июля 2023, 00:11
Вдалі приклади контейнерного озеленення:
 

 


 


цитата

Offline


08 августа 2023, 00:07
Михалыч
Вдалі приклади контейнерного озеленення:цитата

Offline


02 октября 2023, 00:04
Михалыч
Вдалі приклади контейнерного озеленення:


 

 
Діліться вдалими прикладами  контейнерного озеленення із того, що подобається Вам.


цитата

Offline


04 января 2024, 00:07
Михалыч
  Вдалі приклади контейнерного озеленення:


 


цитата

Offline


25 марта 2024, 00:17
Цікавий і досить простий приклад  КОНТЕЙНЕРНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ:
 


цитата

Offline


09 мая 2024, 11:31
Дуже гарна квіткова рослина для контейнерного озеленення:
 

Фуксія – чарівність літнього саду
 
Квітучі вісники літа, розкішні рослини з бутонами у формі балерин, що танцюють, яскраві Фуксії починають свою урочисту ходу весняними садами, балконами і терасами. Хто одного разу побачив неймовірну красу і ніжність квітучих Фуксій від компанії ВАШ САД, вже не залишиться байдужим, побачивши різноманітність цих чудових рослин.
 

Щоб прикрасити на весь сезон свій будинок, сад, балкон або веранду квітучими водоспадами Фуксії, висаджуйте її в нейтральний живильний ґрунт і забезпечте регулярним підживленням комплексними добривами. Фуксія воліє помірні температури, яскраве розсіяне світло, регулярні поливи без надлишку води в ґрунті, свіже повітря та обприскування крони в приміщеннях із сухим повітрям.
 
Щоб рослини постійно радували своїм пишним цвітінням, потрібно навесні і восени проводити обрізку, а також вчасно видаляти зів'ялі квітки для стимуляції утворення нових бутонів.
 
Яскраве літо з квітучими Фуксіями вже чекає на Вас у Садових центрах ВАШ САД!

Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

Більше  фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo/?fbid=832019962287406&set=pcb.832020365620699


цитата

Offline


23 июля 2024, 00:50
Як гарно квіти в контейнері доповнили квітник!
 

 


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1  2 

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 3, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76257, Пользователи: 18997
Приветствуем нового пользователя, Gena1907
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Проста композиція з хвойних рослин ( текст і фото із
"В Греції є ВСЕ", навіть .... красиві сади!
ЦЕ потрібно знати любителям ГОРТЕНЗІЙ:
Корисне ВІДЕО для любителів гортензій: