Форумы Актуальные темы сезона Общая тема Вітання з СВЯТОМ...
Быстрый переход
14 августа 2022, 13:28
Зі Святом Медового Спасу та Маковія!
 
Маковійчики – символ сьогоднішнього Свята. Букети з цілющих трав та ароматних квітів із головками маку несуть у собі традиції багатьох поколінь. Присутність кожної рослини в букеті наділена особливим змістом: м'ята – для міцного здоров'я, деревій – для фінансового благополуччя, базилік – для успіху на весь рік, чорнобривці – для сімейного щастя. Головки маку, обов'язковий атрибут маковійчиків, захищають будинок від нечистої сили та зла, допомагають незаміжнім дівчатам вдало вийти заміж та несуть мир та достаток у сім'ю.
 
Маковійчики зберігаються в будинку весь рік, трави з них використовуються при необхідності в лікарському чаї, а також у відварі цілющих трав з букетів купають немовлят для міцного здоров'я. Маковими зернятками прийнято обсипати будинок на щастя та пекти пироги з маком.
 
Цей день прийнято починати з ложки меду нового збору: вважається, що улюблений усіма солодкий продукт у Медовий Спас має особливу силу, тому пироги з маком та медом принесуть сьогодні не лише задоволення, а й користь для здоров'я.
 
Бажаємо всім найсмачнішого, корисного та радісного Свята!
 


цитата

Online


19 августа 2022, 11:24
Зі Святом Преображення Господня!
 
Цього дня відзначається одне з дванадцяти найбільших християнських свят у році — Яблучний Спас. Сьогодні освячуються плоди нового врожаю, фрукти та овочі, а у будинках влаштовується святковий обід. За традицією, господині печуть пироги з яблуками, готують пісні страви, а вся родина святкує свято в яблуневому саду.
 
Яблучний Спас також вважається святом землеробства і часом настанням осені – з наступного дня на полях починали сіяти озимі та проводити сезонні роботи в саду, а старші члени сім'ї наказували: «прийшов Спас – тримай рукавиці про запас».
 


цитата

Online


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 5, Зарегистрированных: 1
Михалыч  
Темы: 60, Сообщений: 73639, Пользователи: 18838
Приветствуем нового пользователя, Alona
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Для ландшафтних дизайнерів та любителів  рослин
На порталі ВАШ САД опублікована авторська фотогалерея
Завітайте до нас на нову колекцію ХВОЙНИХ РОСЛИН
Нове надходження ХВОЙНИХ РОСЛИН
В новій поставці хвойних рослин, крім іншого, є і