Форумы Все о комнатных растениях и цветах Ароидные Епіпренум не хоче рости...
Быстрый переход
30 мая 2024, 12:41
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, виявити причину, чому рослинка не хоче жити...
Знайома віддала 4 паростка з корінчиками - 2 побільше і 3 малениких. Я посадила їх в горщик, вони всі ніби прийнялися, але десь через пару тижнів-місяць почали гинути. маленькі зовсім вмерли, а на більших молоденькі листочки почали псуватися і відпадати просто. На одному навіть кінчик паростка засох.
Я купила добриво, почала поливати з ним 1-2 рази на тиждень. Він ніби ожив, почали активно з'являтись листочки і навіть з корінчиків з'явились маленькі паростки. а ось сьогодні побачила, що з ним щось знову не так. знову листочки починають псуватися і опадати, а кінчик паростка знову засох.
Що не так може бути? можливо я його переливаю? із "нововведень" - я почала його оприскувати.
Буду дуже вдячна за поради.

 


цитата

Offline


30 мая 2024, 13:08
topy-top
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, виявити причину, чому рослинка не хоче жити...
Знайома віддала 4 паростка з корінчиками - 2 побільше і 3 малениких. Я посадила їх в горщик, вони всі ніби прийнялися, але десь через пару тижнів-місяць почали гинути. маленькі зовсім вмерли, а на більших молоденькі листочки почали псуватися і відпадати просто.....

В який грунт посадили ? Чи є в горщику дренаж?  
 


цитата

Offline


31 мая 2024, 09:04
В який грунт посадили ? Чи є в горщику дренаж?  

грунт універсальний, на дно трохи керамзиту


цитата

Offline


31 мая 2024, 11:48
topy-top

Грунт універсальний, на дно трохи керамзиту

 
Детально про вирощування Епіпремнуму/ Сциндапсус - Epipremnum та вимоги до грунту, поливу і т.п. Ви можете прочитати в  ЕНЦИКЛОПЕДІЇ порталу ВАШ САД за посиланням:
https://www.vashsad.ua/encyclopedia-of-plants/indoor-plants/show/1082/
 


цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 425, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76127, Пользователи: 18992
Приветствуем нового пользователя, sonnydigital
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме