Страница: 1 2 3  4 
Быстрый переход
14 ноября 2023, 10:57
Декорація саду. Сеслерія осіння
 
Сеслерія осіння - витончений декоративний злак з яскраво-зеленим листям і сірими колосками. Сеслерія рано починає цвісти, і вже в травні - на початку червня з'являються світлі пухнасті колоски, які злегка піднімаються над листям і зберігаються все літо, надаючи рослині витончену легкість.
 
При розростанні утворює напівсферичну купину до 50 см у діаметрі, успішно розвивається на кислих дренованих ґрунтах і добре освітлених ділянках саду, не висуває особливих вимог до догляду.
 
Сеслерія осіння виграшно виглядає в контрастних посадках рослин із сріблясто-сизою та пурпуровим листям, з блакитними, синіми та ліловими квітками. Найчастіше висаджується, щоб надати квітковим композиціям більше природності та виділити красивоквітучі рослини.
 
Також чудово виглядає в альпінаріях та рокаріях, у лугових квітниках та гравійному саду, як облямівка лісової доріжки та нижнього ярусу для чагарників та дерев. В саду є яскравою плямою, відмінно поєднується зі спіреєю, трояндами та іншими декоративними рослинами.
 
Сеслерію осінню можна рекомендувати для будь-якого саду, де потрібно багато зелені. У невеликих квітниках з низькими сусідами може виступати як яскравий осінній акцент, у масових посадках створює фоновий килим для багаторічних партнерів середньої та великої висоти.
 
Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 

Більше   фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД на фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=727014352787968&set=pcb.727014862787917
 


цитата

Offline


24 июня 2024, 20:31
Інформація для любителів  ДЕКОРАТИВНИХ  ТРАВ:
 
Декоративні трави в Садових центрах ВАШ САД!
 
Нова колекція злакових трав та декоративних рослин для неймовірного ландшафтного дизайну та ефектних садових композицій вже на наших відкритих майданчиках!
 
Кортадерія Селоана Джуніор, Міскантус китайський Літл Зебра, Arundo Donax Variegata, Carex morrowii Vanilla Ice, Осока (Карекс) Морроу Іріш Грін, Phormium, Carex oshimensis Evergold, Осока (Карекс) коричнева Варієгата, , Ковил Pony Tails, Карекс (Осока) Comans Bronze Form, Міскантус китайський Сілберфайдер, Cortaderia selloana.
 
Всі рослини із закритою кореневою системою та готові до висадки в сад! Запрошуємо всіх у Садові центри ВАШ САД на новинки літньої колекції рослин!
 
Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 
Більше  фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo/?fbid=862146845941384&set=pcb.862147629274639


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1 2 3  4 

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 5, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76236, Пользователи: 18996
Приветствуем нового пользователя, pavelkowalew
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Нині більшість рослин Ви можете придбати із ЗНАЧНОЮ
Літо, знижки та море квітів у Садових центрах ВАШ САД!
"Дендрологічна загадка на вихідні"
Гарний варіант!Просто, лаконічно і , головне, безпечно.
Корисна інформація для любителів ОРХІДЕЙ: